11 квітня 2019 року Президент України Петро Порошенко підписав Укази про призначення 38 суддів Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного судуТого ж дня новопризначені судді склали присягу.

Конкурс на посади суддів Вищого антикорупційного суду, що створюється в межах судової реформи, тривав в Україні з 2 серпня 2018 року і є одним з найпрозоріших у світі за публічністю процедур. Конкурс відбувався за участю Громадської ради міжнародних експертів, до складу якої увійшли висококваліфіковані фахівці з Великої Британії, Канади, Данії, Литви, Македонії.

«Довгоочікувана для нашої країни подія. Визначний день для кожного із вас. Довгі три роки ми йшли до цього дня. Від голосування у Верховній Раді за зміни до Конституції щодо правосуддя й нового закону про судоустрій. Наголошую, що саме тоді Україна прийняла стратегічне рішення — створити антикорупційний суд. Це було складовою частиною закону «Про судоустрій», створити на прозорому конкурсі й залучити до його складу найкращих правників», — сказав Президент.

Деталі за посиланням